HPV Tedavisi Sonrası Cinsel İlişki Serbest mi ....HPV Kulübü
 

Rahim Ağzında Siğil Kanser Mi demek


Genital Siğil Tedavisi sonrası İlişki Ne zaman


Öncelikle size bilgilerinizi paylaştığınız ve güncel HPV bilgilerinin bize ulaşmasını sağladığınız için çok teşekkür ediyorum. Yabancı HPV yayınlarını okuma ihitimali ve yeterli ybancı dili olmayan benim gibi bir çok kişi internetteki HPV hakkındaki bilgi kirliğinden çok müzdarip. Kime ve neye inanacağımızı hangi yolu izleyip HPV den kurtuluş olanağı bulacağımızı şaşırdık.

Nevra hocam kız arkadaşımın rahim ağzında siğiller çıktı doktorlar rahim ağzı kanseri başlangıcı hücre (ASCUS) demiş internetten araştırdım aradığım sorulara cevap bulamadım, kız arkadaşım bu hastalığın çeşitleri olduğunu söyledi, bu ASCUS HPV sebebi oluyormuş ve değişik dereceleri oluyormuş.

Rahim ağzında genital siğil varmış ayrıca, bir vajina büyüteci ile bakmışlar, rahim ağzı siğillerini alı tahlile gönderip daha sonra yakma işlemi yapacaklarmış. Bu cinsel ilişki yoluyla geçen siğillerin HPV tiplemesi de yapılmış

Kız arkadaşım şu anda tedavi görüyor rahim ağzı siğilleri alınacak ve daha sonra da takip edilecekmiş.Doktorlar durumunun iyiye gittiğini söylüyorlarmış, şimdi aklıma takılan bi soru var HPV ve rahim ağzında siğil tedavi sonlandığında tekrar cinsel ilişkide bulunmamızda bi sakınca olurmu ? Bana HPV bulaşır mı, Ne kadar HPV ve siğil tedavisi sonrası cinsellik yasak

.


  HPV  / Genital Siğil Tedavisi için BİZE ULAŞIN
 

HPV Kulübü,  Diğer HPV Hikayeleri Anasayfa

UYARI !!!

HPV kulübünde deneyimlerinizi ve hikayenizi mi paylaşmak istiyorsunuz?? hpvdoktoru@gmail.com  adresine  mail atabilirsiniz. Sayfamızda paylaşılmasını istediğiniz deneyimlerinizi, HPV hikayenizi gerçek  kimlik bilgileriniz olmadan ve belirteçler kullanmadan payşabilirsiniz. Mail adresiniz sanal ortamda paylaşılmayacak ve aynı şekilde sanal ortamda cevap verilmeyecektir.