Genital Siğil Tedavisi Cinselliğime Zarar Verir Mİ, Penise Siğil Yakma Tedavisi Zararlı Mı.. HPV Kulübü
 

Genital Siğil Tedavisi Erkekliğime Zarar Verir mi

Penise koter tedavisinin zararı var mı

Penis üzerinde kriyoterapi uygulanır mı

 

Tekirdağ da Üniversite öğrencisiyim.Hayatımda hiç cinsel ilişkiye girmeden ve etek tıraşımı da düzenli yaptığım halde cinsel organımda ve yumurtalıklarda siğil tarzı şeyler gördüm. Gerçi 5 senedir vardı ama ben pek önemsememiştim, penisin eti böyle olur diye düşünmüştüm ama siğil olduğunu tahmin ediyorum.

 

Doktora  gideceğim ama size de sormak istedim. Siğiller çok çok ufak ve et renginde, ki dikkatli bakmayan göremez zaten.Umarım koter aleti ile cinsel organıma iğne ile lokal anestezi yapıp cinsel organımı dağlamazlar. Koter yakma işlemi penisime zarar verirmi. Erkekliğime zararı olur mu. Ayrıca bu penisteki siğiller sertleşme sorunu yapar mı.

Bir yerde forumda okudum penis siğili sertleşme sorunu yapar diye. Çok korktum.  Bu kişi penis dibinde siğil benzei küçük  şeyler olumuş ve bi hastanede  beş altı küçük kabarcık koter ile dağlama tedavisi yapmışlar  cinselliği azalmış ve körelmiş. Kliniklerde

 muayene ücreti dışında tedavide ilaçla değilde  lazer dediğiniz uygulamalardan başka olan soğuk uygulama penise uygulanıyormu, Kondilom kriyo dondurma işlemi penise zarar veriri mi. uygularken narkozla uyutuluyormuyum? ve bu uygulama göremediğimde birkaç tane varsa altı - yedi küçük siğile yaklaşık ücretlendirme ne olur acaba. çünkü bunu bilebilirsem  rahatlarım

 

Genital Siğil Tedavisi Sırasında Cinsel İlişki / HPV Tedavisi Cinsellik

 

.

 


  HPV  / Genital Siğil Tedavisi için BİZE ULAŞIN
 

HPV Kulübü,  Diğer HPV Hikayeleri Anasayfa

UYARI !!!

HPV kulübünde deneyimlerinizi ve hikayenizi mi paylaşmak istiyorsunuz?? hpvdoktoru@gmail.com  adresine  mail atabilirsiniz. Sayfamızda paylaşılmasını istediğiniz deneyimlerinizi, HPV hikayenizi gerçek  kimlik bilgileriniz olmadan ve belirteçler kullanmadan payşabilirsiniz. Mail adresiniz sanal ortamda paylaşılmayacak ve aynı şekilde sanal ortamda cevap verilmeyecektir.