Genital Siğil Operasyon Ücretleri Ne Kadar?. Uygun Fiyata Kondilom Tedavisi.. HPV Kulübü
 

Genital Siğil Operasyon Ücreti Ne Kadar?

HPV den  tamamen kurtulma şansı yok mudur

Merhaba Nevra  ve Hakan hocam. 27 yaşında bi erkeğim, genital bölgemde karnıbaharımsı kabarcıklar çıktı, internetten araştırdım, genital siğil gibi görünüyo, Ve benim genital siğil şüphelerim var.

 HPV sitenizden yazıları okudum oldukça yararlı bilgiler var. genital siğil konusunda cild doktorlarına gittim farklı farklı cevaplar aldım. kimisi genital siğil dedi kimisi et beni dedi. herhangi bir tahlil yapan yok, inceleme yok, asit testi yok. tedavi konusunda da herkez birbirine yönlendirdi. en son tıp fakültesine gitmemi söylediler. kesin olarak genital siğilim varmı yok mu onuda bilmiyorum.

 sizin sadece tedavisi olmasa bile tahlillerimi ve gerekli testlerimi yapmanız mümkünmü. en azından hastalığım varmı yokmu bilmiş olurum. gerekli önlemleri alırım. teşekkür ederim iyi çalışmalar.
Bu hastalığın bi tedavisi yokmu, yakma dondurma ve lazerle tedavi haricinde, demek istediğim, hastalıktan HPV den  tamamen kurtulma şansı yokmudur.

verrutol diye bi ilaç kullan dediler dikkatli bi şekilde, kullanan bir arkadaşımda  bi süre geçti sonra tekrardan çıktı dedi, ve  bu konülom konusu gitgide canımı sıkmayabaşladı bu olay, şuanda ögrenciyim, ve ciddi bi beraberliğim var, kız arkadasıma bulaşmasından korkuyorum, çünki bu olay ondan önce ortaya çıktı. Genital siğil operasyon ücretleri  nekadar, bana  HPV TEDAVİSİ ne kadara mal olur.

Bu konu hakkında bana bilgi verirseniz sevinirim.  iyi çalışmalar...

 


  HPV  / Genital Siğil Tedavisi için BİZE ULAŞIN
 

HPV Kulübü,  Diğer HPV Hikayeleri Anasayfa

UYARI !!!

HPV kulübünde deneyimlerinizi ve hikayenizi mi paylaşmak istiyorsunuz?? hpvdoktoru@gmail.com  adresine  mail atabilirsiniz. Sayfamızda paylaşılmasını istediğiniz deneyimlerinizi, HPV hikayenizi gerçek  kimlik bilgileriniz olmadan ve belirteçler kullanmadan payşabilirsiniz. Mail adresiniz sanal ortamda paylaşılmayacak ve aynı şekilde sanal ortamda cevap verilmeyecektir.