Genital Siğil Elektrokoter Tedavi Sonrası, Aldara Krem  İşe Yaramadı

 

Genital Siğiller Koter Yakması Sonrası Tekrarladı, Aldara Yan Etki Yaptı

Ben  Tokat ın küçük bir ilçede yaşıyorum ve herkes birbirini tanıyor onun için doktora gitmek büyük bir sorun benim için..sizden ricam bunlar için ne yapmamı önerirsiniz? Genital siğillerimi 2 ay kadar önce yaktırdım benimki  vajina iç dudakta ve küçüktü doktorum henüz başlangıç olduğunu söyledi 2 doz aşımı Gardasil de  oldum.Kurtuldum gibi derken yeniden küçükte olsa  vajina altında apış arasında siğil çıktığını farkettim.Sizin bu konudaki yazılarınızı da çok okudum ve bilgilerinize güvenerek yardım istiyorum..

 Doktor bu sefer koter ile siğilleri  yakmadı.Aldara önerdi doktor burada fakat 2 kez kullandım tekrar kullanmaya çok korkuyorum çok acı veriyor ve kabuklu yaralar ufak çaplı kanamalar yapıyor. Aldara alerji yaptı, her tarafım kasıklarda kızarıklık ve açık yara oldu.

Genital siğil tedavisi için başka başka bir ilaç yöntemi ve yeni kondilom ilaç ismi önerirseniz çok minnettar kalırım..

Tokat ta olduğum için size gelemiyorum, fakat  başka çarem kalmıyor gibi geleceğim .

HPV için ayrıca bağışıklık sistemini güçlendirmek içinde önerinizi bekliyorum. AHCC diye bir ilaç tedavisinden  fayda görenlerin yorumlarını okudum, sizin AHCC tedavisi hakkındaki görüşleriniz nedir,lütfen yardımcı olurmusunuz..

 

Genital Siğil Tedavisi Sonrası Bakım,Pansuman,Cinsel İlişki,Kontrol, HPV İlacı

 

 


  HPV  / Genital Siğil Tedavisi için BİZE ULAŞIN
 

HPV Kulübü,  Diğer HPV Hikayeleri Anasayfa

UYARI !!!

HPV kulübünde deneyimlerinizi ve hikayenizi mi paylaşmak istiyorsunuz?? hpvdoktoru@gmail.com  adresine  mail atabilirsiniz. Sayfamızda paylaşılmasını istediğiniz deneyimlerinizi, HPV hikayenizi gerçek  kimlik bilgileriniz olmadan ve belirteçler kullanmadan payşabilirsiniz. Mail adresiniz sanal ortamda paylaşılmayacak ve aynı şekilde sanal ortamda cevap verilmeyecektir.