HPV Kulübü ... Genital siğil hastalığı
 

Merhaba Dr. Nevra hanım. Ben Konya da yaşıyorum, 10 yıllık evliyim ve bir tekstil mağazasında tezgahtarım. Bende genital siğil hastalığı var , vajina ağzunda devamlı çıkıyor ve bunu 2 yıldır çekiyorum. kadın doğum doktoru tarafından smear testi yapılmıştı ama bişey çıkmamıştı.

2 kere burada hastanede doktora gidip koter ikle yaktırdım ama halen ısrarlı bir şekilde artarak ve farklı yerlerden çıkmaktadır ve bu benim canımı sıkmaktadır. sizin gibi genital siğil konuda uzman bir doktor tarafından muayene ve tedavi edilmek istiyorum.ama size sorum olcak

1-tedavi sonrası kesin çözüm oluyor mu?yani bi daha genital bölge siğilinin daha çıkmama olasılığı var mı
2-evliyim ve tedaviye gelirken eşimle beraber mi gelicez.eşime hpv incelemesi yapmak gerek mi
3-genital siğil hastalığı tedavi masrafı, fiyat ne kadar?
4- genital siğil için tedavi yönteminiz nasıl olcak? lazer yakma- koter yakma- dondurucu sprey hangisi daha garantili siğil tedavi şekli.
Çok teşekkür ederim,

 

HPV Hakkında Bunları Biliyor muydunuz / HPV Hakkında Gelişmeler Yeni Yayınlar

 

 

HPV Kulübü, HPV Hikayeleri Anasayfa

UYARI !!!

HPV kulübünde deneyimlerinizi ve hikayenizi mi paylaşmak istiyorsunuz?? hpvdoktoru@gmail.com  adresine  mail atabilirsiniz. Sayfamızda paylaşılmasını istediğiniz deneyimlerinizi, HPV hikayenizi gerçek  kimlik bilgileriniz olmadan ve belirteçler kullanmadan payşabilirsiniz. Mail adresiniz sanal ortamda paylaşılmayacak ve aynı şekilde sanal ortamda cevap verilmeyecektir.