7777 Genital siğil ağrı kaşıntı yapar mı, Belirtileri Nedir

Genital Siğil Ağrı Kaşıntı Yapar Mı, Belirtisi .. HPV Kulübü
 

Genital siğil ağrı kaşıntı yapar mı

Nevra hocam merhaba, Rusyada yaşyorum, inşaat mühendisiyim.

Size ulaşıp rahatsız etmemin sebebi beni rahatsız eden ve son zamanlarda korkutan bir oluşumu sizle paylaşıp fikrinizi almak.

Yaklaşık 2-3 ay öncesinde penis shaft deri kısmında ben şeklinde bir oluşum belirdi. İlk zamanlar fazla umursamadım ancak zaman içerisinde büyüme gösterip yaklaşık yarım santimetre çapına ulaştı. Tek bir tane olup herhangi bir ağrı-kaşıntı durumu bulunmamaktadır.

Türkiye'ye dönüşüme oldukça zaman olduğundan dolayı ve Rusya  böyle bir tedaviye başlamak istemediğim için sizi böyle bir soruyla rahatsız etmek istedim. Son birkaç gündür aklımı iyice kurcalayıp beni korkuttuğu için sizi rahatsız etme ihtiyacı hissettim. En azından beni yönlendirmeniz için. Umarım böyle bir mail'i uygunsuz bulmazsınız. Korkulacak bir durum olabilir mi? Acele etmemi gerektirecek bir durum varmıdır? Bana bir yol gösterirseniz çok memnun olurum.

Saygı ve selamlarımla,

 

HPV Genital Siğil Hangi Hastalıklar İle Karışır , Kondilom Ve HPV Yanlış Teşhis

 

 


  HPV  / Genital Siğil Tedavisi için BİZE ULAŞIN
 

HPV Kulübü,  Diğer HPV Hikayeleri Anasayfa

UYARI !!!

HPV kulübünde deneyimlerinizi ve hikayenizi mi paylaşmak istiyorsunuz?? hpvdoktoru@gmail.com  adresine  mail atabilirsiniz. Sayfamızda paylaşılmasını istediğiniz deneyimlerinizi, HPV hikayenizi gerçek  kimlik bilgileriniz olmadan ve belirteçler kullanmadan payşabilirsiniz. Mail adresiniz sanal ortamda paylaşılmayacak ve aynı şekilde sanal ortamda cevap verilmeyecektir.