Genital kaşıntı kondilom belirtisi mi, HPV kaşıntı yapar mı .. HPV Kulübü
 

Kaşıntı Genital Siğil belirtisi Mi?

Vajinal Kaşıntı Vajinada HPV mi anlamına gelir?

AHCC önerir misiniz

Size bu maili Trabzon dan  yazıyorum. 25 yaşındayım , bekarım ve bir süredir vajina ve vulva arasındaki bölgemde şiddetli kaşıntı farkettim perine bölgemde bu kaşıntı batar tarzda yayılmaya başladı.  1 yıl önce de  bazer vajina kaşıntısı ile doktora gittim ve genital mantar hastalığı vajinal mantar yayılması dendi

Daha önceden mantar olduğumda kullandığım bana verilen  Travazole adlı kr i sürdüm ama sadece birkaç gün gecer gibi oldu. Sonra 1-2 adet küçük ama karnıbahar şeklinde değil iğne başı gibi  siğil olduğunu farkettim. ve bugun sabah 1 tane daha çıktığını gördüm , kaşıntım daha da arttı Sürdüğüm krem işe yaramadı vulvadaki siğilleri çoğalttı sanki. Çok kötü kaşıntı ve zaman zaman yanma daoluyor. Acaba kaşıntı  genital siğil  belirtisi mi? Kaşınırken siğiller cildi patlatıp dışarı mı çıkıyor..?

Bir de dün internette hpv forum sitesinde araştırma yaparken AHCC tedavisi yapanlar hakkında bilgiler gördüm. HPV tedavisinde AHCC nedir.. Bana cvp yazarsanız sevinirim.İyi çalışmalar.

 

Cilt Altı HPV Genital Siğil Nasıl Tespit Edilir / Flat Kondilom Testi / Gizli HPV Testi
 

 

 

 


  HPV  / Genital Siğil Tedavisi için BİZE ULAŞIN
 

HPV Kulübü,  Diğer HPV Hikayeleri Anasayfa

UYARI !!!

HPV kulübünde deneyimlerinizi ve hikayenizi mi paylaşmak istiyorsunuz?? hpvdoktoru@gmail.com  adresine  mail atabilirsiniz. Sayfamızda paylaşılmasını istediğiniz deneyimlerinizi, HPV hikayenizi gerçek  kimlik bilgileriniz olmadan ve belirteçler kullanmadan payşabilirsiniz. Mail adresiniz sanal ortamda paylaşılmayacak ve aynı şekilde sanal ortamda cevap verilmeyecektir.