Genital Bölgede Kaparcıklar, Acaba Genital Siğil Mi?..HPV Kulübü
 

Genital Bölgede Kabarcık Çıktı, HPV mi acaba, Genital Siğil Mi?

 Genital Alanda Sivilce HPV Mi...

Sn. Nevra Hanım ,Mail adresinizi internet sitenizden aldım. Genital siğillerle ilgili siteniz çok yardımcı oldu bana. Genital siğiller ve HPV hakkında araştırma yaparken bana yardımcı olabileceğinizi düşündüm.

Yaz mevsiminden bu yana genital siğil resimleri araştırırken de gördüğüm  kabarcıkların benzerlerini  makatımda ve vajina ağzına doğru ilerlemekte ve bu sebeple kötü günler  geçirmekteyim.
Şimdiye kadar herhangi bir acı, ağrı gibi şikayetim söz konusu değil. Biraz büyüdükleri zaman üzerindeki katmanı yara kabuğu gibi alabiliyorum fakat o zamanda siğil benzeri kabarcıklar  kanıyorlar.
Sadece  genital bölge kabarcıklarında arada arada kaşıntı oluyor. İlk olarak makat bölgesinde 2,5 yıl önce 2 defa alerji gibi 2 ay aralıklarla karnıbahar görünümlü sulu kabarcıklar çıktı. Bunlarda acı,ağrı, kaşıntı ve oturamama gibi şikayetlerim oldu.
Cinsel hayatım yok denecek kadar az, son 10 aydır herhangi bir birlikteliğim yok. Öncekilerde üniversitede 2-3 kişi ile korunmasız olarak birliktelikler  yaşadım. Bun ilişkilerimden kalmış ve daha sonra yıllar sonra çıkmış hpv sğilleri olabilişr
Mutlaka bir doktora danışacağım fakat en azından resimlerden genital siğil olup olmadığına kara vermedim. Okuduğuma göre değişik HPV türleri değişik genital siğil çeiştleri yapıp farklı görüntüde olabiliyorlarmış
.
İlginize şimdiden çok teşekkür ederim, sizden randevu almayı çok isterdim fakat maalesef İstanbulda oturmuyorum , Denizlide yaşıyorum, muhtemelen buralarda tedavi olmazsam size geleceğim..

 


  HPV  / Genital Siğil Tedavisi için BİZE ULAŞIN
 

HPV Kulübü,  Diğer HPV Hikayeleri Anasayfa

UYARI !!!

HPV kulübünde deneyimlerinizi ve hikayenizi mi paylaşmak istiyorsunuz?? hpvdoktoru@gmail.com  adresine  mail atabilirsiniz. Sayfamızda paylaşılmasını istediğiniz deneyimlerinizi, HPV hikayenizi gerçek  kimlik bilgileriniz olmadan ve belirteçler kullanmadan payşabilirsiniz. Mail adresiniz sanal ortamda paylaşılmayacak ve aynı şekilde sanal ortamda cevap verilmeyecektir.