Genital Bölgeyi siğil kapladı, Çok yaygın genital Siğil tedavisi .. HPV Kulübü
 

.

Siğiller genital bölgemi kapladı, Çok yaygın kondilom tedavisi

Öncelikle sizi e-mail aracılığı ile rahatsız ettiğim için çok özür dilerim ama HPV hastalığı konusunda tavsiye cümlelerinize ihtiyacım var.

23 yaşında iken  İzmirde üniversitede okurken genital siğil hastalığına  yakalandım. öğrenciliğim sırasında bunun genital siğil olduğunu öğrenir öğrenmez bir bu konuda pek de uzman olmayan bir doktora göründüm ve genital siğillere donma tedavisi uygulandı ve belli süre sonunda siğillerde azalma görüldü fakat bir süre sonra tekrar nüksetti ve bu defa çok daha fazla ve siyah yapıda kondilomlar şeklinde çoıktı. Tekrar başka bir uzmana gittim bu sefer yakma ( koter ) yapıldı...

Askerliğim sırasında tekrar hpv benleri nüksetti ve askeri hastane de bana uzman doktor verrutol adlı solusyon ilac verdi  ve o ilacı kullanmaya başladığımdan bu yana  resmen siğiller azdı ve şuan aşırı derecede arttı ve büyüdü , kasğımdan aşağı makat dışına doğru yayıldı. Makat bölgesi değil ve inanırmısınız göbek deliğimin 6 parmak altında kocaman bir yara çıktı.. ve o yara birtürlü geçmiyor sanki ben bu siğillerin anasıyım gibisinden . Siğiller  genital bölgemi kapladı, 100 den fazla siğil var şu an

size çok uzağım Kıbrıs tan  yazıyorum inanın psikolojim yerle bir olmuş durumda ne yapmalıyım.. nasıl bir tedavi izlemeliyim.. her seferınde hastahanelere gidip yaktırmak baya maliyetli ve işe de yaramıyor. Şu an sigortasızım . Buna rağmen Kıbrıstan tedavi için İstanbula geleceğim. Çaresiz kaldım, erçek ve doğru genital siğil tedavisi uygulanmadı bana.

 

Bikini Bölgesinde Siğil Et Beni HPV Mi Demek / HPV Tedavi Uzmanı İstanbul / Çok yaygın Genital Siğil,Ne Yapmalı

 

 


  HPV  / Genital Siğil Tedavisi için BİZE ULAŞIN
 

HPV Kulübü,  Diğer HPV Hikayeleri Anasayfa

UYARI !!!

HPV kulübünde deneyimlerinizi ve hikayenizi mi paylaşmak istiyorsunuz?? hpvdoktoru@gmail.com  adresine  mail atabilirsiniz. Sayfamızda paylaşılmasını istediğiniz deneyimlerinizi, HPV hikayenizi gerçek  kimlik bilgileriniz olmadan ve belirteçler kullanmadan payşabilirsiniz. Mail adresiniz sanal ortamda paylaşılmayacak ve aynı şekilde sanal ortamda cevap verilmeyecektir.