Etek Bölgesinde Et Beni Siğil Mı Acaba  .. HPV Kulübü
 

Ücretsiz HPV Tedavisi Hizmeti / Etek bölgesinde siğil, et beni, hpv şüphesi

Merhaba, ben 20 yaşında bir erkeğim üniversite güzel sanatlarda öğrenciyim.  Yaklaşık 6  ay önce şüpheli bir cinsel ilişkim oldu.  İlişkimden yaklaşık 10 gün sonra özel bir klinikte Eskişehir de  doktora gittim ve üretrit tanısı konuldu ve tedavi edildi.  Kan tahlilimde HIV, Hepatit B/C ve VDRL negatif çıktı.  2 hafta önce bu testi tekrar yaptırdım sonuçlar hala negatif.  Hastaneden HPV ve HSV ile ilgili kesin bir
bilgi alamadım. İstememe rağmen bakmadılar, arada kaldım

Son 2 aydır genital bölgemde hastalıkların örnek resimlerine baksam
da tanımlayamadığım bazı şeyler, değişik cinsel bölgemde yapılar  çıkmaya başladı.  Peniste böyle şeyler henüz yok. Et kaşıntı da yapan oluşumlar ek bölgesinde siğil gibi sivilce gibi. Sayıları çok fazla değil. Etek bölgesi tüy temizlği yaparken bu siğiller kanattım. Çok uzun süre de kanamadı aslında fakat çoğalıyorlar gibi.
Bir tanesi sanki izini bırakmış.
Erkekler için HPV ve HSV testleri yapıyor musunuz?  Yapabiliyorsanız,
ücretlerini öğrenmek istiyorum. Erkekler için bu konuda ücretsiz hizmet veren yer tavsiye edebilir misiniz? Sizlere gelirsem ne gibi yardınız olurTeşekkürler, siteniz, bilgileriniz için.

 

Genital Siğiller Erkeklerde Ve Kadınlarda En Çok Hangi Bölgelerde Çıkar (Video)

 

 

 


  HPV  / Genital Siğil  Et beni Tedavisi için BİZE ULAŞIN
 

HPV Kulübü,  Diğer HPV Hikayeleri Anasayfa

UYARI !!!

HPV kulübünde deneyimlerinizi ve hikayenizi mi paylaşmak istiyorsunuz?? hpvdoktoru@gmail.com  adresine  mail atabilirsiniz. Sayfamızda paylaşılmasını istediğiniz deneyimlerinizi, HPV hikayenizi gerçek  kimlik bilgileriniz olmadan ve belirteçler kullanmadan payşabilirsiniz. Mail adresiniz sanal ortamda paylaşılmayacak ve aynı şekilde sanal ortamda cevap verilmeyecektir.