Eşcinsel İlişki Sonrası Makatta Siğil Ve Kondilom .. HPV Kulübü
 

Eşcinsel ilişki ve makatta HPV tanı ve Tedavisi

Merhabalar.Mail adresinize internet hpv sitesinden ulaştım ve bir çok yardım aldım.38 yaşındayım ve bana bilmediğim ve öğrenemediğim bir kişiden eşcinsel birliktelikle anal HPV bulaştı ve yaklaşık 5 ay önce siğiller belirti vermeye başladı.Bir buçuk aydır bir tanıdığımın yardımı ile yine tanıdık bir doktora da 2 haftada bir muaynehaneye gidip Podofilm ilacını o doktora uygulatmaktmaktayım.Siğiller  sadece %50 küçüldü  ve orada olmaya devam ediyorlar ve Podofilm epey bir yan etki yaptı nala bölgem kızardı hatta bende ateş bile yaptı. Tanıdık doktorun maalesef bu konuda başka bir tedavi yöntemi olanağı yok ve bilgisi de tahminim kısıtlı.

Siğillerin çıktığı bölge ve benim özel hayatımın gizliliği açısından bir devlet hastanesine gitmem zor, yaşadığım yer orta anadoluda küçük bir kasaba

Ayrıca bir ancak benim bir endişem var.Siğillerin bağırsağın içinde de çıkmış olmasından korkuyorum ve beni bu konuda bilgilendirmenizi istiyorum.Siğillerin bağırsağın içinde gelişme olasılığı var mıdır? Benim özel hayatımın gizliliği açısından sizden yardım istiyorum.Cevabınızı bekliyorum,Şimdiden teşekkür ediyorum.

 

Anal Kondilom Tedavisi, Anüste HPV Kondilom Lazer Tedavi Tek Seans (Video)

 

 

 


  HPV  / Genital Siğil Tedavisi için BİZE ULAŞIN
 

HPV Kulübü,  Diğer HPV Hikayeleri Anasayfa

UYARI !!!

HPV kulübünde deneyimlerinizi ve hikayenizi mi paylaşmak istiyorsunuz?? hpvdoktoru@gmail.com  adresine  mail atabilirsiniz. Sayfamızda paylaşılmasını istediğiniz deneyimlerinizi, HPV hikayenizi gerçek  kimlik bilgileriniz olmadan ve belirteçler kullanmadan payşabilirsiniz. Mail adresiniz sanal ortamda paylaşılmayacak ve aynı şekilde sanal ortamda cevap verilmeyecektir.