Erkeklerde HPV Portorlük Taşıyıcılık Testi var Mı?.. HPV Hikayeleri..
 

Erkeklerde HPV Portörlük Taşıyıcılık Testi var mı?  Erkekelerde HPV Testi kesin Sonuç Verir Mi?

Ben HPV hastası olduğumu yaklaşık bir aydır biliyorum önce  SGK var diye bir devlet hastanesinde muayene oldum ve  bana genital siğil krem tedavisi verdiler,  kullandım faydası olmadı yayılmaya devam etti ve dünde  İzmit te özel bir hastanede yaktırdım fakat içim hala rahat değil internette okuduğum birçok yazı hastalığın tekrar nüksedebileceğini söylüyor bu konuda en çok sizin siteniz ilgimi çekti..benim sıkıntım net cevaplar alamamak..kendi doktorumdan aldığım yanıtlar beni tatmin etmedi bu yüzden sizinde fikrinizi almak isterim..

1-Vücudunda herhangi bir hpv belirtisi bulunmayan fakat hpv li bayanla birlikte olan bir erkek HPV  testi yaptırmalıdır. Genital siğil olmasada kullanabileceği  HPV ilacı  var mıdır? hpv taşıyıcısı bir erkek ne yapabilir? HPV Portörlük Testi erkekte var mı, %100 sonuç veren bir erkekler için HPV DNA testi nedir

2- Genital bölge nin  tüytemizliğine ne ile devam edebilirim? Jilet kullanımı hpv hastalarında genital siğilleri yaydıkları hakkat makat siğiline sebep olabildiği için yasak olduğunu duydum. Makine ile traş temizliği veya tüy dökücü krem mi tercih etmeliyim

3-Genital siğil tedavisi sonrası cinsel ilişki yasağı ne kadardır ve bundan sonrası için ne olacak evlilik ve çocuk  sahibi olmak istersem nasıl olacak. HPV pozitif olan kişiler evlenmesinde sakınca var mı, evlilğe engel mi genital siğil hastası olmak.

4-HPV ile  ömür boyu bununla mı yaşayacağım, kurtuluşu yok mu bundan

5-HPV konusunda gittiğim doktorum bana herhangi bir bağışıklı güçlendirici ilaç vermedi sadece baticon ve pomat kullanıyorum yeterli mi Zerdeçal kullanmamada sakınca var mı, genital bölgene propilis sürmem faydalı olur mu, HPV için etkili olan vitaminler nelerdir.

 


  HPV  / Genital Siğil Tedavisi için BİZE ULAŞIN
 

HPV Kulübü,  Diğer HPV Hikayeleri Anasayfa

UYARI !!!

HPV kulübünde deneyimlerinizi ve hikayenizi mi paylaşmak istiyorsunuz?? hpvdoktoru@gmail.com  adresine  mail atabilirsiniz. Sayfamızda paylaşılmasını istediğiniz deneyimlerinizi, HPV hikayenizi gerçek  kimlik bilgileriniz olmadan ve belirteçler kullanmadan payşabilirsiniz. Mail adresiniz sanal ortamda paylaşılmayacak ve aynı şekilde sanal ortamda cevap verilmeyecektir.