HPV Kulübü ...En iyi HPV Tedavisi..
 

Merhaba Dr.Nevra Hanım, merhaba Dr. Hakan Bey, web sitenizi internet araştırması ile buldum. Çok faydalandım.En iyi HPV tedavi ve takip yöntemlerini araştırıyorum.Ben 27 yaşında bir erkeğim, İzmir de yaşıyorum. geçtiğimiz hafta kız arkadaşımda HPV tip 16 ve HPV tip 32 HPV tespit edildi, ancak smear testi negatif çıktı.

Şu an ikimiz de panik havasındayız ve de neler yapmalıyızı araştırıyoruz. araştırıyoruz. Muhtemelen haftaya size geleceğiz

kız arkadaşımı kadın doğum doktoru yılda bir kontrollere çağırdı.bize anlamsız geldi. Hem HPV tip 16 ve HPV tip 32 gibi riskli tipler var.. daha sık gitmesi gerekir diye düşündük.

Ben de İzmirde bir doktora gittim ama aldığım cevaplar beni çok tatmin etmedi. HPV yi sanki benden duymuş gibiydi.Sizin yazdığınız yazılarda, erkekler için de test yöntemi olabileceğinden, sanırım mikro array chip olarak bahsetmişsiniz, ülkemizde bazı laboratuarlarda larda ve merkezlerde yapıldığından bahsetmişsiniz. Zaten benim ilk soru işaretim, ben bana enfeksiyon bulaşıp bulaşmadığını herhangi bir HPV test ile anlayabilir miyim? İzmirde çalışıp ikamet ediyorum İzmirde sizelere başvurmadan önce partnerimle birlikte gidebileceğimiz önerebileceğiniz ve erkeklerde HPV virüsünün varlığını test eden bir merkez, laboratuar var mı acaba?
Gittiğim ve HPV uzmanı olmayan doktor ayrıca, siğil oluşana kadar, yani gözle görünen bir lezyon oluşana kadar yapabileceğim bir şey olmadığı söylendi .Ancak, bir taraftan da tedavi edilmesi gerekir, erkekler de tedavi ettirmelidir diye her yerde, ve yzaılarınızda da yazıyor. Peki tedavi için erkek olarak, henüz siğil gözlemlemediğim şu anda ne yaptırabilirim?

Ağızda HPV olur mu…. son iki gündür, belki stresten, belki virüsten ağız içimde küçük yarıklar ve çatlaklar hissediyorum, sanırım uçuk/aft benzeri oluşumlar oluşacak. bunlar HPV'den midir, ya da HPV değilse kendi kendilerine iyileşme süresi olarak ne kadar süre öngermeliyim?

Bizim aklımız çok karıştı, ikimiz de stres altındayız, en iyi HPV tedavisi ve takip yöntemleri için kötü deneyimlerden sonra size gelmekten başka çaremiz kalmadı……

 

HPV Vücuttan Atılır Mı, HPV yi Vücuttan Temizlemenin En İyi Yolu İlacı (Video)

 


 

HPV Kulübü, HPV Hikayeleri Anasayfa

UYARI !!!

HPV kulübünde deneyimlerinizi ve hikayenizi mi paylaşmak istiyorsunuz?? hpvdoktoru@gmail.com  adresine  mail atabilirsiniz. Sayfamızda paylaşılmasını istediğiniz deneyimlerinizi, HPV hikayenizi gerçek  kimlik bilgileriniz olmadan ve belirteçler kullanmadan payşabilirsiniz. Mail adresiniz sanal ortamda paylaşılmayacak ve aynı şekilde sanal ortamda cevap verilmeyecektir.