Eğer HPV Vücudu Terk Etmez İse Ne Olur?....HPV liler Kulübü
 

Eğer  HPV Virüs vücudu terk etmezse .. Kafamı Kurcalayan Delice Sorular.. Sorular

Bodrumda  otuyorum 23 yaşındayım ; Bir gece kulübünde çalışyorum.İnanın bedensel ve psikolojik olarak çok kötü halde olmazsam size burdan yazmazdım ve her geçen gun daha kötüye gidiyorum

HPV Hastalığı  başlangıcı Ocak  ayında siğilleri fark etmem le başladığını öğrendım  hemen sonra  Bodrum devlet hastanesinde bir  hekime gittim.Kriyotrepi ile  dondurarak yakma işlemi 4 aydır defalarca  uygulandı ve bunun yanında Merhem olarak Asiviral ve Aldara krem kullanmaktayım.  HPV ile birlikte genital Herpes  de olduğunu söylediler ve herpes uçuk lezyonlarına da aynı şekilde azot gazı ile kriyoterapi yapıldı ve Valtrex diye bi ilaç da verildi. İmutor  Kompleks diye bi destek vitamin de lıyorum. Hem Herpes hem de HPV ye iyi geliyormuş

 Hastalığın daha kesin bir çözümü varmı virüsü tamamen yok edecek türden HPV İlacı. İmutor kompleks sadece destek. Antibiyotik gibi alınıp HPV virüsü kısa sürede öldüren ve tamamen yok eden ilaç..yardım lütfen.İnanın artık dayanacak gücüm kalmadı.Lütfen yardım edin bundan kurtulayım.

 Eğer  HPV Virüs vücudumu terk etmezse ömür boyu yalnız mı yaşayacağım evlenemeyecek miyim?Geri dönüş yaparsanız sevinirim. Bodrumda HPV tedavisini beceremedim. Ailem İstanbulda artık işi bırakıp istanbula size geleceğim.

Eğer HPV virüs vücudu terk et etmezse öldürücü müdür, Eğer HPV Virüs vücudumdan çıkmaz ise ben herkeze bulaştırı mıyım. Kafamı kurcalayan delice sorular…sorular..


  HPV  / Genital Siğil Tedavisi için BİZE ULAŞIN
 

HPV Kulübü,  Diğer HPV Hikayeleri Anasayfa

UYARI !!!

HPV kulübünde deneyimlerinizi ve hikayenizi mi paylaşmak istiyorsunuz?? hpvdoktoru@gmail.com  adresine  mail atabilirsiniz. Sayfamızda paylaşılmasını istediğiniz deneyimlerinizi, HPV hikayenizi gerçek  kimlik bilgileriniz olmadan ve belirteçler kullanmadan payşabilirsiniz. Mail adresiniz sanal ortamda paylaşılmayacak ve aynı şekilde sanal ortamda cevap verilmeyecektir.