Devlet Hastanesinde SGK Genital SiğilTedavisi .. HPV Kulübü
 

.

Devlet hastanesinde kondilom, hpv tedavisi nasıl olmakta

Nevra Hanım,Hakan Bey  sevgilier...ben 22 yaşındayım yaklaşık 1yıldır eşimden ayrıyım.. 7-8 ay önce biriyle birlikte oldum 3sefer ve aynı zamanda lazer epilasyonada gittim.
vajinamın cevresinde ve makat kısmında bişiler çıkmaya başladı lazerden alerji oldugumu düşündüm. önemsemedim geçen gazetede bi yazı okurken gözüme çarptı kondilom olabilme olasıgı yüksek hatta yükseklikten ziyade kesin..
İzmit te oturuyorum.. yarın hastaneye gidecegim.. devlet hastanesi bu tedaviyi yaparmı? Devlet hastanesinde genital kondilomlar nasıl yakılıyor acaba. Bir arkadaşıma soğutma yöntemi ile kondilom tedavisi yapmışlar burada siğiller düşmemiş, özel bi doktora mı gitmeliyim. Size gelmeyi düşünüyorum

 Erkek arkadaşımda da genital siğil çıkmış. Bunun başlangıcı ben miyi, epilasyon mu, yoksa eski eşim mi, yoksa sevgilim mi, Kimden hpv aldığımı bilmiyorum
lütfen tavsiyede bulunurmusunuz ?
ve tedavinin ücreti ne kadar gibi bir rakam olur?
ve bu geçermi bu hastalık sigilleri yaksak bulaşışıcılıgı ne kadar sürede gecer.
cevabınız için şimdiden teşekkürler

 

Kondilom Tedavi Edilmeli Mi / Kondilom Tekrarlar İse Ne Yapmalı (Video)

 

 


  HPV  / Genital Siğil Tedavisi için BİZE ULAŞIN
 

HPV Kulübü,  Diğer HPV Hikayeleri Anasayfa

UYARI !!!

HPV kulübünde deneyimlerinizi ve hikayenizi mi paylaşmak istiyorsunuz?? hpvdoktoru@gmail.com  adresine  mail atabilirsiniz. Sayfamızda paylaşılmasını istediğiniz deneyimlerinizi, HPV hikayenizi gerçek  kimlik bilgileriniz olmadan ve belirteçler kullanmadan payşabilirsiniz. Mail adresiniz sanal ortamda paylaşılmayacak ve aynı şekilde sanal ortamda cevap verilmeyecektir.