Hpv Tedavi Süreci Devlet Hastanesi  .. HPV Kulübü
 

Bilgilerinize internette hpv uzmanlığı ile ilgili araştırma yaparken ulastım. Vucudumda çıkan bazı şeyleri önce et beni sanmıştım.

bununla ilgili araştırma yaparken genital siğil denen hastalıktaki sonuçlara yakın bir şey olduğunu farkettim ve bu konuda sizden detaylı bilgi almak istedim. Genital siğil muayene ücretleri nedir?  HPV Tedavisi nasıl bir süreç oluyor. Pahalı bir tedavi yöntemi midir?

Burada  Ataşehirde  özel bir hastaneden hpv siğili tedavisi için fiyat aldım,fiyatı biraz fazla benim için yani karşılayacak durumda değilim şuanda bu yüzden şimdilik devlet hastanesinde  tedavi ettirmeyi denemek zorundayım ama bekar olduğum için gitmekten çekiniyorum,  kayda genital siğilimin olduğunu girilmesini istemiyorum  ..HPV li olduğumun başkasının öğrenmesine gerek yok  .. size geleceğim herhalde .Bana Hpv tedavi süreci ve kaç seans olduğu hakkında detaylı bilgi verebilirmisiniz Bu konuyla ilgili nazik yardımlarınızı bekler iyi çalışmalar dilerim 

 

Genital Siğillerin Tedavi Seçenekleri, En İyi Yöntem Hangisi (Video)

 

 


  HPV  / Genital Siğil Tedavisi için BİZE ULAŞIN
 

HPV Kulübü,  Diğer HPV Hikayeleri Anasayfa

UYARI !!!

HPV kulübünde deneyimlerinizi ve hikayenizi mi paylaşmak istiyorsunuz?? hpvdoktoru@gmail.com  adresine  mail atabilirsiniz. Sayfamızda paylaşılmasını istediğiniz deneyimlerinizi, HPV hikayenizi gerçek  kimlik bilgileriniz olmadan ve belirteçler kullanmadan payşabilirsiniz. Mail adresiniz sanal ortamda paylaşılmayacak ve aynı şekilde sanal ortamda cevap verilmeyecektir.