HPV Cinsel İsteksizlik, Cinsel İlişkide Ağrı Vajinada Kuruluk Yapar Mı?
 

HPV CİNSEL İSTEKSİZLİK YAPAR MI

Genital siğil tedavisi cinsel ilişkide ağrı, vajinada kuruluk

Partnerimle 1 yıldır birlikteyiz ve ikimizde de genital siğil var ve aralıklı olarak tedaviye gidiyoruz, genital siğiller bende hemen hemen bitti fakat bağışıklığı düşük olan partnerimde kondilom daha sık tekrarlıyor.

Bu kondilom tedavisi sonrası  cinsel hayatımızda partnerim cinsel isteksizlik yaşıyor. yani size daha açık konuşmak gerekirse partnerimle ortalama 4 aydır bir cinsel hayatımız var ve bu kondilom tedavisi sonrası içerisinde hiçbirşey hissetmediğini ve hiçbir zevk alamadığını söyledi. bazı zamanlarda vaginada kuruluk gözlemlenip bazı zamanlarda ise tam tersiydi fakat ana problemimiz cinsel ilişkimiz sırasında partnerimin hiçbir şey hissetmemesi. Bu HPV vajinada kuruluk ve kadında cinsel isteksizlik yapar mı ,anlayamadık bi türlü

 Kız arkadaşımdaki bu frijidite ,cinsel soğukluh phv virüsüne bağlı olduğunu iddia ediyor, ister istemez bir yerden sonra depresif olmaya başlıyoruz ve ben erkek olarak üzülmeye başlıyorum. çünkü şaraptan tutun bütün romantik ortamları sağlayip saçma sapan damlalar ile deneyip yine sonuç alamayınca artık biryerden sonra yıpranmaya başlıyorum,kız arkadasımın piskolojik bir sorunu yok. Tek HPV ve genital siğil sorunumuz var. Bazen cinsel ilişkide ağrı acı hissetmesine rağmen çabaladığını gördüğümde ise ben de kahroluyorum. Her şeye rağmen genital siğil tedavisine devam ediyoruz.

 

Kondilom Nedir / Erkekte ve Kadında Kondilom Tanı Tedavi ve Takibi / Kondilom Doktoru İstanbul (Video)

 

 

 


  HPV  / Genital Siğil Tedavisi için BİZE ULAŞIN
 

HPV Kulübü,  Diğer HPV Hikayeleri Anasayfa

UYARI !!!

HPV kulübünde deneyimlerinizi ve hikayenizi mi paylaşmak istiyorsunuz?? hpvdoktoru@gmail.com  adresine  mail atabilirsiniz. Sayfamızda paylaşılmasını istediğiniz deneyimlerinizi, HPV hikayenizi gerçek  kimlik bilgileriniz olmadan ve belirteçler kullanmadan payşabilirsiniz. Mail adresiniz sanal ortamda paylaşılmayacak ve aynı şekilde sanal ortamda cevap verilmeyecektir.