Cinsel Yaralar Uçuk Mu HPV mi  .. HPV Kulübü
 

Cinsel Uçuk mu HPV mi anlamadık, Cinsel yaralar nedir

İyi günler doktor hanım, doktor bey. Sizden bir konuda yardım isteyecektim. Erkek arkadaşımda yıllar önce bel soğukluğu çıkmış. Bu sırada testislerinde  ve kasıklarında yaralar çıktığını da söyledi. Nasıl olduklarını sorduğumda sivilce gibi yaralar dedi. Doktora gitmiş bel soğukluğu için tedavi olmuş ve yaralar için de doktor krem gibi bir ilaç yazmış. Ayrıca doktor bu cinsel bölgede yaraların yorulduğunda ya da stres yaşadığında tekrar çıkabileceklerini söylemiş. Ama hastalığının ne olduğunu söylememiş.

Erkek arkadaşımın yeğeni  bir doktor ve o götürmüş bu doktora da onu. O yüzden hpv ya da uçuk gibi önemli birşey olsa anlatmayacak kadar sorumsuz bir doktor olduğunu sanmıyorum. Sizden mail yoluyla yardım istemek zorunda kaldım çünkü erkek arkadaşım doktora gitmeyi kabul etmiyor.

Uzaktan, görmeden bir teşhis koymak mümkün değil biliyorum ama size sormaktan başka çarem kalmadı. Bu yaraları tekrarlamadığı için o da ciddiye almadı ve doktora gitmek istemiyor. Hpv ya da uçuk dışında çıkabilecek, stresle tekrarlayabilecek bir hastalık var mıdır sizden bunu öğrenmek istiyorum.

 Ayrıca bir doktorun uçuk olduğunda bunu hastasına söylememesi mümkün müdür? Eğer yardımcı olursanız gerçekten çok sevinirim.

 

Genital Herpes Resimleri / Cinsel Uçuk Görüntüleri Resimleri

 

 

 


  HPV  / Genital Siğil Uçuk Tedavisi için BİZE ULAŞIN
 

HPV Kulübü,  Diğer HPV Hikayeleri Anasayfa

UYARI !!!

HPV kulübünde deneyimlerinizi ve hikayenizi mi paylaşmak istiyorsunuz?? hpvdoktoru@gmail.com  adresine  mail atabilirsiniz. Sayfamızda paylaşılmasını istediğiniz deneyimlerinizi, HPV hikayenizi gerçek  kimlik bilgileriniz olmadan ve belirteçler kullanmadan payşabilirsiniz. Mail adresiniz sanal ortamda paylaşılmayacak ve aynı şekilde sanal ortamda cevap verilmeyecektir.