Vajina Siğili Tedavisi Doktor Tavsiyesi....HPV Kulübü
 

Vajina Siğillerini Yakacak Doktor Bulamadım

Anal ilişki Olmadan Makat Siğili Çıkar mı?

HPV Koter dumanda olur mu


Merhaba Nevra hanım. Ben 1 senedir vajina etrafında etrafında beliren siğilleri farkettim.. önce 1 tane idi sonra 40 tane kadar oldu, ciddi bir kaşıntı yapmaya başladı. Galiba ağda yaparken kanattım bu sebeple de çoğalmış olabilrler.


Hiç anal ilişkim olmadı fakat makat içine doğru da bir kabartı var, burada da makattan ilişki olmadan anal siğil çıkar mı. Annemde basur vardı ameliyat olmuştu, acaba bende de bunlar basur mu diye düşündüm fakat beni bi korku aldı, makat siğili ve vajina siğili birlikte oldum mu diye.


Fakat işin komik tarafı Bursada özel bir kliniğe gittim geçen hafta gittim ama oradaki doktror bana şööööyle bir baktı uzaktan vajina bölgeme ve vebalı imişim gibi vajina etrafındaki siğilleri yaktıkmaya yaklaşmadı. Makata ise hiç bakmadı bile. Kendine bulaşır diye korktu herhalde.
Bir de lazer cihazları yokmuş koter yakma cihazı varmış koter ile yakmadan çıkan çok duman duman ile HPV ona bulaşırmış galiba diye korktu.Yakarsam ben o havayı tenefüs edersem bende de çıkar diyerek ilgilenmediler. Başka bir doktora özel gittim dün o da vajina siğillerin çok yaygın makattaki de galiba siğil dedi, ben yapamam dedi, üniversiteye git dedi. İngilizce siteleri araştırdım böyle kesin bir bulaşma yokmuş.


Fakat üniversitede asistanlara düşerim diye korktum ve gitmek istemiyorum,Bu hastalağımı tedavi edebilecek Dr malesef bulamadım 10 gündür . Bir forumda okudum, Daha yaygın olan genital vajina siğili sizde tedavi olmuş tek seansta .

 Ben SGK'lıyım fakat artık SGK yı HPV tedavisinde kullanmaktan vaz geçtim. Sizin muayenenizde tek seansta lazer ile makat ve vajina siğili yakma tedavisi olmak istiyorum, fiyat hakkında beni bilgilendirebilirimisiniz. Bursadan günü birlik geleceğimŞimdiden teşekkür eder, başarılarınızın devamını dilerim.
 


  HPV  / Genital Siğil Tedavisi için BİZE ULAŞIN
 

HPV Kulübü,  Diğer HPV Hikayeleri Anasayfa

UYARI !!!

HPV kulübünde deneyimlerinizi ve hikayenizi mi paylaşmak istiyorsunuz?? hpvdoktoru@gmail.com  adresine  mail atabilirsiniz. Sayfamızda paylaşılmasını istediğiniz deneyimlerinizi, HPV hikayenizi gerçek  kimlik bilgileriniz olmadan ve belirteçler kullanmadan payşabilirsiniz. Mail adresiniz sanal ortamda paylaşılmayacak ve aynı şekilde sanal ortamda cevap verilmeyecektir.