Biseksüellerde Makatta HPV Tedavisi ....HPV Kulübü
 

 HPV krem tedavisi makatta siğil

Veregen nedir, genital siğil tedavisinde Veregen Krem nasıl kullanılır.

Biseksüellerde HPV Tedavisi


merhabalar,Perşembe gunu HPV operasyonu geçirdim.makat içimde 4 tane büyük siğil vardı ve kanama şikayeti oluyordu. Özel hayatımda biseksüel olarak yaşıyorum. Kimden nasıl aldığımı bilmiyorum. Frankfurt üniversite hastanesinde türk bir doktor arkadaş tarafından yapıldı operasyon. su an 2 gün hastanede kaldıktan sonra eve dondum.Size geçtiğimiz hafta yazmıştım, sizin öneriniz ile gittim tekrar tekrar yönlendirmeleriniz için teşekkur ederim.

Buradaki doktor arkadaş makattaki siğiller tekrarlaması için Veregen diye bir ilaç önerdi.Veregen krem HPV tedavisinde bu tür durumlarda kullanılıyor mu, bu konuda bir bilginiz var mı, sipariş edeceğim ancak son bir teyid almak istedim. ancak anladıgım kadarıyla aktif siğillerin tedavisinde değil de tekrar makat kondilomu çıkmasın diye kullanılıyor bu yeni HPV ilacı krem. Veregen krem yaşil çay ağacı imiş, ilginç bir krem tedavisi genital siğil tedavisi için.
Size müteşekkirim, uzaktan da olsa beni doğru yönlendirdiniz,bir de ben penis bölgesinde siğillerim yokken de bunu kullanmalıyım? Buradaki doktor 2 ay gibi bir sureden bahsetmişti eğer ilaç iyi gelirse cinsel aktiviteye de başlayacağımı 2 ay sonra söyledi

şimdiden çok teşekkur eder ve sizin gibi özveriyle işini yapan bir hekimle rastlaştıgım tanıştıgım için çok memnun oldugumu bilmenizi isterim. iyi çalışmalar dilerim.

Saygılarla..

.


  HPV  / Genital Siğil Tedavisi için BİZE ULAŞIN
 

HPV Kulübü,  Diğer HPV Hikayeleri Anasayfa

UYARI !!!

HPV kulübünde deneyimlerinizi ve hikayenizi mi paylaşmak istiyorsunuz?? hpvdoktoru@gmail.com  adresine  mail atabilirsiniz. Sayfamızda paylaşılmasını istediğiniz deneyimlerinizi, HPV hikayenizi gerçek  kimlik bilgileriniz olmadan ve belirteçler kullanmadan payşabilirsiniz. Mail adresiniz sanal ortamda paylaşılmayacak ve aynı şekilde sanal ortamda cevap verilmeyecektir.