Biseksüellerde HPV Siğili Tedavisi, Elma Sirkesi  Genital Siğil İlacı.. HPV Kulübü
 

Elma Sirkesi Ve HPV Tedavisi, Biseksüellerde HPV  ve Kondilom tedavisi

 29 yaşında İstanbulda yaşayan bir biseksüel erkeğim. Daha önceden rahim ağzı kanseri olan bir partnerim oldu. Erkek partnerimde de  siğil varmış benden saklamış, onu da yeni öğrendim ve moralim  çok bozuldu.

Genital bölgemde  kasıkta siğilde çıktı 1 sene kadar önce. Kendi kendime doktora gitmeden kendi kendine kondilom tedavisi yapmaya çalıştım  Elma Sirkesi ile HPV tedavisi olur diye okumuştum. Elma sirkesi sulandırmadan pamukla kasığıma genital siğillerin üzerine sürdüm fakat elma sirkesi hiç etki etmedi tüm kasığım önce beyazladı sonra kızardı. Kasıktaki siğillere etkisi olmadığı gibi bu kondilomlar makata doğru torbalarımın altına doğru tahminim inmeye başladı. Hem erkek hem de kadın partnerim sonuç olarak benim başımı yaktı. Ne yapmalıyım. Kasık ve makat siğilleri için et etkili tedavi yöntemi nedir

Tekrarlana ihtimal olmayan hpv tedavisi için önerilen yöntem nedir. Tedavi sonrası bakım nasıl olmalıı Web sitenizdeki bilgileriniz içinde tebrik ediyorum çünkü sürekli nette parça parça bilgiler bulunmaktadır bu konuyla alakalı ve çoğu reklam amaçlı. HPV konusunda yardım larınız için sağolun.

 

Homoseksüellerde Genital Siğil HPV tedavisi (Video)

 

 


  HPV  / Genital Siğil Tedavisi için BİZE ULAŞIN
 

HPV Kulübü,  Diğer HPV Hikayeleri Anasayfa

UYARI !!!

HPV kulübünde deneyimlerinizi ve hikayenizi mi paylaşmak istiyorsunuz?? hpvdoktoru@gmail.com  adresine  mail atabilirsiniz. Sayfamızda paylaşılmasını istediğiniz deneyimlerinizi, HPV hikayenizi gerçek  kimlik bilgileriniz olmadan ve belirteçler kullanmadan payşabilirsiniz. Mail adresiniz sanal ortamda paylaşılmayacak ve aynı şekilde sanal ortamda cevap verilmeyecektir.