Balıkesirde HPV Tedavisi, Ucuz Fiyata Tedavi Yapan HPV uzmanı Doktor....HPV Kulübü
 

Balıkesirde HPV tedavisi yapan Klinik Doktor Hastane

Ucuz fiyata Genital Siğil Tedavisi

Ne kadar Zamanda HPV Vücuttan atılır?

Bugün  HPV virüsü hastalığını araştırırken de sizin web sitenize denk geldim ve bu konu üzerinde özellikle duruyor olmanız dikkatimi çekti

Ben 24 yaşındayım ve Balıkesir de yaşıyorum ve ilk olarak 2 sene önce genital siğillerle karşılaştım. Hatta vajina girişinde 1. aşama hücre değişimine rastlandığı için bir  rahim ağzı operasyon da geçirdim. Ve vajina çevresindeki cinsel hpv  siğilleri  koter yakma işlemiyle yok edildi. Fakat yaklaşık 4 ay sonra  daha da fazla olarak tekrarladı ve yeni oluşan çok sayıda siğile tekrar yakma işlemi uygulandı. Balıkesir de iyi bir genital siğil tedavisi yapan bir doktor, lazeri olan bir hastane araştırmasına girdim.

En son ise bundan 3 ay evvel bu kez makat içi ve  anüs çevresinde tekrar siğilleri farkettim . 3 gün önce bunun tedavisi için özel bir hastanede bir jinekologla bir yakınım referansı üzerine görüştüm. Smear aldı,  genital siğillere tekrar koter ile yakma işleminin uygulanacağını söyledi ve önceki hikayemden dolayı da rahim ağzından kolposkopisi olmadığı sebebi iel göz kararı 4 farklı noktadan biyopsi almaya karar verdi. Şimdilik önümüzdeki hafta  için  siğil yakma operasyon randevusu aldım.

Ancak bu yakma işlemi için bana verilen fiyat SGK'dan yararlanabiliyor olmama rağmen 4000 tl dendi  ve bana koter tedavisi içinbiraz fazla geldi. Zira asgari ücretle bir şirkette çalışıyorum ve artık bu tedavi için sürekli masraf yapmaktan bıkmış durumdayım. Kadınların %90'ında vücudun HPV'yi kendiliğinden attığı söyleniyor ancak ben 2 senedir kurtulamadım ne yazık ki.. Balıkesirde HPV Kondilom tedavisi için hastane klinik veya doktor önerinz var mı uygun ve ucuz fiyata hPV tedavisi olmak isityorum. Sizde bu HPV tedavisini olursam siğil yakma ücreleriniz ne kadar.

Eğer kondilom tedavisi ücret aklıma yatarsa, önümüzdeki hafta başı gelip size muayene olmak; ve operasyon için sizden randevu almak istiyorum..Cevabınızı bekliyorum, iyi günler dilerim.


  HPV  / Genital Siğil Tedavisi için BİZE ULAŞIN
 

HPV Kulübü,  Diğer HPV Hikayeleri Anasayfa

UYARI !!!

HPV kulübünde deneyimlerinizi ve hikayenizi mi paylaşmak istiyorsunuz?? hpvdoktoru@gmail.com  adresine  mail atabilirsiniz. Sayfamızda paylaşılmasını istediğiniz deneyimlerinizi, HPV hikayenizi gerçek  kimlik bilgileriniz olmadan ve belirteçler kullanmadan payşabilirsiniz. Mail adresiniz sanal ortamda paylaşılmayacak ve aynı şekilde sanal ortamda cevap verilmeyecektir.