Aldara Tedavisi Sonuçları  .. HPV Kulübü
 

Yaklaşık 2 yıl  önce idrarımda ki problemle dr.a gittm önce sistit oldugu düşünüldü sonra hpv (81) oldugu söylendi çokeşli olmama ragmen!!erkek arkadaşım tarafından bana geçti..bugüne kadar o kadar çok dr.a gitmeme ragmen düzelmedi bu idrarımda ki devamlı sistit olayı geçen yıl artık cinsel ilişkiye girdigimde idrarımdan kan gelme olayı kasık agrısı oluşmay abaşladı..1 yıldır ilişkiye girmiyorm buna ragmen sürekli idrarımda ki sorun bitmedi,çok kötüyüm bunun bir tedavisi varmıdır??ürolaga gittigmde onlarda kadın doguma gitt diyorlar gidiyorum ama çare bulamadım,siz yardımcı olabilirmisiniz iyileşme ihtimalim varmı ??

önce vücudumda HPV virüsü olduğunu öğrendim ve tedaviye başlandı. Genital siğiller 3 defa yakıldı ve 1 defa da Aldara krem ile tedavi edildi. Fakat tekrar çıktı.Aldara işe yaramdı, parama da yazık oldu. Bu konuda daha ne yapabilirim bilemiyorum, psikolojim çökmüş durumda.

Bitkisel bir şeyler araştırırken sizin yazılarınıza denk geldim ve bağışıklık için önerdiğiniz otları inceledim. Bağışıklık sistemim çok düşük olduğu için, daha önce 2 sene Solgar ın Echinacea ilacını kullanmıştım. İyi gelmişti fakat ilaca bağlı yaşamamak için bıraktım ve son 2 senedir içmiyorum. Sizce bu ilaca tekrar başlasam siğillere bir çözümü olur mu? Lütfen yardım edin, artık bunlardan kurtulmak istiyorum. Ne yapacağımı ve kime danışacağımı şaşırmış durumdayım. Şimdiden teşekkür ederim.

 

Genital Siğil Krem Tedavisi (Video)

 


  HPV  / Genital Siğil Tedavisi için BİZE ULAŞIN
 

HPV Kulübü,  Diğer HPV Hikayeleri Anasayfa

UYARI !!!

HPV kulübünde deneyimlerinizi ve hikayenizi mi paylaşmak istiyorsunuz?? hpvdoktoru@gmail.com  adresine  mail atabilirsiniz. Sayfamızda paylaşılmasını istediğiniz deneyimlerinizi, HPV hikayenizi gerçek  kimlik bilgileriniz olmadan ve belirteçler kullanmadan payşabilirsiniz. Mail adresiniz sanal ortamda paylaşılmayacak ve aynı şekilde sanal ortamda cevap verilmeyecektir.