AHCC Kullanalar Sonuç Aldılar Mı .. HPV Kulübü
 

Genital siğil benzeri lezyon ne olabilir

AHCC Kullanıyorum, AHCC Kullananların geri dönüşü oldu mu..

Ben bir süre önce genital bölgemde vajina girişinde siğil 7 etbeni benzeri olusumlar farkedip doktora gittim. Ve bana bunların cinsel yolla bulaşan virüs oldugunu ,hpv-kondilom  olamayacağını ve koter olmam gerektiğini söyledi. Ertesi gün koter oldum ve siğil benzeri lezyonlar siğiller yakıldı. 2 hafta sonra kontrole gelmem söylendi ve AHCC adlı hapı 3 ay kullanmam için verdi doktorum. Bağışıklığımı güçlendirmek içinmiş.

Bu 2 haftalık süreçte internetten araştırmalırmla bunun hpv oldugunu, AHCC nin HPV ve Herpes gibi hastalıklarda dünyada çok sık kullanıldığını  ve neler olabilecegini makaleleri birçok şey okudum.

 Çok ama çok moralim bozuldu baya sarsıldım. Doktorumu arayıp konusutuum bana kontrole geldigimde acıklayacagını endişe etmememi söyledi.  2 hafta sonra gittimde tekrarlamadıgını temiz oldugumu söyledi. Ben "hpv nin tam tedavisi yok değilmi" diye sorunca sendeki hpv degil başka virus  dedi. Endişe etmememi söyledi bende o sevinçle çıktım. Ama su anda düşünüyorumda acaba rahatlamam içinmi söyledi bunu çünkü lezyonları yaktı ve AHCC verdi. İstememe rağmen tahlile gerek de yok dedi, bana biraz baştan savma gibi geldi, teşhisin ve siğillerin ne olduğunu hala bilmiyorum, bence doktor da bilmiyor, sadece yaktı o kadar

AHCC Kullananların size geri dönüşü oldu mu

Bu isimde yada benzer şekilde hpv ye benzeyen bir rahatsızlık varmı acaba. Siğil benzeri bu lezyonlar ne olabilir, gittiğim doktor uzman değildi, hata mı yaptım acaba

 

AHCC HPV Tedavisinde Yeri Nedir (Video)

 

 


  HPV AHCC / Genital Siğil Tedavisi için BİZE ULAŞIN
 

HPV Kulübü,  Diğer HPV Hikayeleri Anasayfa

UYARI !!!

HPV kulübünde deneyimlerinizi ve hikayenizi mi paylaşmak istiyorsunuz?? hpvdoktoru@gmail.com  adresine  mail atabilirsiniz. Sayfamızda paylaşılmasını istediğiniz deneyimlerinizi, HPV hikayenizi gerçek  kimlik bilgileriniz olmadan ve belirteçler kullanmadan payşabilirsiniz. Mail adresiniz sanal ortamda paylaşılmayacak ve aynı şekilde sanal ortamda cevap verilmeyecektir.