Ağdadan HPV Bulaşır Mı  .. HPV Kulübü
 

Tıp merkezinde  bir Anadolu kasabasında hemşire  olarak çalışıyorum, bekarım, 6 ay önce nişanlandım fakat ayrıldım ve üzerimde ciddi bir aile ve çevre baskısı var..bu hastalık da beni bunalttı.İnternette çok fazla araştırma yaptım daha önce teşhis konulmadı fakat okuduğum yazılara göre vajina girişindeki lezyonlar HPV 'ye benziyor. Ağdacım da bunlar cinsel  siğil dedi, Ağdadan HPV bulaşmayacağına eminim. Nişanlanmadan  önce birkaç erkek ile  ilişkim oldu fakat 6 aydır tek eşliyim.

Uzun zamandır yaklaşık 9 aydır yada daha fazlada olabilir tam hatırlamıyorum önce makata doğru  vajina kısmının kenar çevresinde beyaz küçük şekilde oluşmaya başladılar. son 1 haftadır klitoris  alt kısımlarındada cok ufak sekılde gerilince ortaya cıkmaya başladı çoğalıyorlar sanırım. Burada yardım alamadım. Bir de küçük toplum, dokorların bir kısmı beni tanıyor, duyulmasından korkuyorum

Eşime bulaşmasındanda korkuyorum , küçük bir ilçede ikamet ediyoruz. Fakat uzman olduğunuzu bildiğim için İstanbul'a  hemen gelebiliriz. Bu konuda tedavinin çok uzun sürmemesi gerekir. Eğer fazla sürmezse haberleşip gelmek istiyoruz.

 

HPV Dış Ortamdan Bulaşır Mı? (Video)

 


  HPV  / Genital Siğil Tedavisi için BİZE ULAŞIN
 

HPV Kulübü,  Diğer HPV Hikayeleri Anasayfa

UYARI !!!

HPV kulübünde deneyimlerinizi ve hikayenizi mi paylaşmak istiyorsunuz?? hpvdoktoru@gmail.com  adresine  mail atabilirsiniz. Sayfamızda paylaşılmasını istediğiniz deneyimlerinizi, HPV hikayenizi gerçek  kimlik bilgileriniz olmadan ve belirteçler kullanmadan payşabilirsiniz. Mail adresiniz sanal ortamda paylaşılmayacak ve aynı şekilde sanal ortamda cevap verilmeyecektir.